Choď na obsah Choď na menu
 


Mileynine tetovania

 

Miley má rôzne tetovania a každé niečo znamená, dokopy ich má 6. Jej najnovšie tetovanie je:

Tiež si nedávno dala Miley vytetovať lapač snov ktorý podľa legendy má odháňať nočné mory.

Okrem tohto tetovania má Miley ešte vytetovaný nadpis Just Breathe pod ľavým prsníkom, nadpis LOVE v pravom uchu, malý kríž a srdce na prstoch.

miley2.jpg

 ****************************************************************************************************

Miley má nové tetovania. Keď som tento príspevok písala, mala ich dokopy 6, teraz ich má už 15, a keďže ja ich vám takto presne neviem opísať ako v aktualitách a tak pekne vysvetliť že čo všetko znamenajú, tak vám tento kratší text odkopírujem. Všetky tetovanie dokopy ktoré Miley má:

Spolu má teda už pätnásť tetovaní!

Prvé - kontroverzné, vzhľadom na to, že mala len sedemnásť rokov, je nápis Just breathe umiestnený pod srdcom. Znamenal podporu chorému kamarátovi.

Lapač snov, ktorý pokrýva väčšinu rebier na pravej strane, má za úlohu chrániť jej súrodencov.

Kotva na pravom zápästí jej našepkáva, že má bezpečný prístav.

Ľavé zápästie zdobí hinduistické Om, symbol vesmíru. 

Srdce na pravom malíčku súvisí s rodinnou tradíciou Cyrusovcov.

Znamenie rovnosti na susednom prste je vyjadrením podpory manželstvu ľudí rovnakého pohlavia. Na tom istom prste má aj kríž.

Vystrčený prostredník by odhalil znak mieru.

Ukazovák má potetovaný slovom Karma a malým okom, ktoré ju chráni pred urieknutím.


Ľavý biceps Miley je pokrytý nápisom Love never dies a keďže pri tetovaní bol prítomný jej priateľ Liam, je pravdepodobné, že táto láskavá hrozba je venovaná jemu.

S Liamom majú ladiace tetovania na členkoch a sú to mexické „sugar“ lebky.

V pravom uchu má nápis Love, čo neznamená, že reaguje len na cinkanie peňazí (lóve), ale že nemá počúvať negatívne, iba pozitívne posolstvá.

Má ešte aj bandážu na útlom ramene a rímsku číslicu VIIXCI, ktoré je najnovšia.

************************************************************************
A ďalšie tetovanie!!! Nechala si ho urobiť ešte tento týždeň (medzi 7 a 12 júlom). Nachádza sa na ľavom predlaktí a cituje niečo, čo povedal Theodor Roosevelt  v roku 1910. Miley to vysvetlila na twitteri:

"The credit belongs to the man who is actually in the arena, whose face is marred by dust and sweat and blood, who strives valiantly, who errs and comes up short again and again, because there is no effort without error or shortcoming, but who knows the great enthusiasms, the great devotions, who spends himself for a worthy cause; who, at the best, knows, in the end, the triumph of high achievement, and who, at the worst, if he fails, at least he fails while daring greatly, so that his place shall never be with those cold and timid souls who knew neither victory nor defeat."

(Úver patrí tomu, kto sa vlastne nachádza v aréne, ktorého tvár je poznamenaná prachom, potom a krvou, ktorí sa snaží statočne a robí chyby ktoré prichádzajú znovu a znovu, pretože nie je tam žiadna snaha bez chyby alebo nedostatku (ale kto vie...veľké nadšenie, veľká pobožnosť), ktorí pre seba trávi dobré veci, ktorí ako najlepší vie, že nakoniec príde veľký triumpf s veľkým výkonom a ak sa mu to v najhoršom prípade nepodarí, aspoň zlyhá odvážny, aby sa jeho miesto nezamiešalo medzi tými studenými a plachými dušami, ktoré nikdy nevedie prehrávať a ani prijať porážku.)


Túto môžete vidieť iba úryvok s tohto citátu a to konkrétne tento:
so that his place shall never be with those cold and timid souls who knew neither victory nor defeat.

************************************************************************

Tento obrázok hore je fake!!!

Ale nie je 100% že Miley má iba 15 tetovaní, kľudne ich môže mať aj omnoho viac ale tieto sú najznámejšie. A čo hovorí Miley na tetovania?:

„Ak sa sústredíte na význam tetovania, tak to naozaj nebolí. Nikdy by som si nedala nezmyselné tetovanie. Myslím, že ak robíte niečo, čo je  dôležité, významné pre život, odoberie to časť bolesti.“

Väčšinu svojích tetovaní si necháva robiť v tetovacom salóne Manny Pacquiao's tattoo shop

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

fuj

(Radušqa, 9. 4. 2012 16:51)

miley je pekna ale tie tetovania jej vobec nepristau

:O

(Ivana, 4. 1. 2012 17:51)

Hezské!