Choď na obsah Choď na menu
 


Miley Cyrus - Lila hospitalizovaná!!

reg_634.mileycyrus.jlc.10312.jpegKaždie vie, ako Miley miluje svojich psíkov. Pred pár dňami však Mileynin psík malá Lila vážne ochorela a išla do nemocnice kde bola hospitalizovaná. Miley taktiež požiadala svojich fanúšikov aby sa za Lilu modlili a držali jej palce aby sa čoskoro uzdravila.
"Prosím modlite sa za moje dievčatko Lilku,...je v nemocnici. Mám zlomené srdce. Prosím posielajte jej svoju podporu aby sa čoskoro uzdravila". Je to naozaj smutné!. Miley dokonca povedala že Lila jej v poslednej dobe bola bližšia než ktokoľvek iný a je to ten najdôveryhodnejší psík na svete! "Prečo vlastne potrebujem ľudských priateľov?" Tweetla Miley vo Februári. "Lila ma bude vždy milovať a to väčšina ľudí nedokáže." Psíka Lilu Miley našla na ulici tak ako aj jej ďalších 4 psích miláčikov -
Happy, Ziggy, Mary Jane a Floyd. Ale našťastie sa Lila pred pár dňami už vrátila z nemocnice a darí sa jej zatiaľ dobre! Mileynina mama Tish nedávno zavesila na internet pár fotiek, kde malá Lila oddychuje v mäkkúčkom košíku a Matte ju stráži. K týmto dvom roztomilým fotkám dodala - "Mate stráži Lilu. Chodí všade kde aj Lila, tak zlaté." Držíme palce aby sa Lila čo najskôr uzdravila!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

s

(s, 19. 10. 2012 21:45)

niečo nové o miley cyrus

mmmm

(mončAa, 16. 10. 2012 17:23)

Dajte nový člaánok n
o cyrus